این توافقنامه با استناد به ماده ده قانون مدنی از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این توافقنامه به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به صورت کامل مطالعه نموده ایت و با استفاده از خدمات گلکسی یا پرداخت هر وجهی تمامی این قوانین را پذیرفته است و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود ندارد و کاربر تنها یک نسخه چاپ شده از این قوانین را نزد خود نگهداری می نماید.

مسئولیت محتوی موجود در سایت
کاربر متعهد می شود از محتوی مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در سایت خود استفاده ننماید. در صورت استفاده از محتوی مجرمانه حق فسخ قرار داد و سرویس کاربر بدون بازگشت هزینه برای گلکسی محفوظ می باشد. مسئولیت هر گونه محتوی و تصاویر که کاربر در سایت خود استفاده می نماید بر عهده خود کاربر است و گلکسی هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

انتقال به غیر
کاربران بدون دریافت مجوز کتبی از وبزی مجاز به واگذاری هیچ یک از محصولات و خدمات گلکسی به دیگری نمی باشند. به طور کل هر گونه نقل و انتقال محصول یا خدمات به صورت بخش یا منافع ان به هر شکل تنها با اجازه کتبی گلکسی ممکن است. در صورت انجام هر نقل و انتقال بدون مجوز کتبی گلکسی ، نقض این توافقنامه می بشد و دریافت کنند هیچ گونه حقی ندارد و تمام حقوق مربوط به کاربر انتقال دهنده می باشد.

اطلاعات صحیح
کاربر موافقت می نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمونه و بروز نگه دارد. گلکسی برای برقرار هر گونه ارتباطی با کاربر از اطلاعات ارایه شده استفاده می نماید و در صورت نادرست یا مبهم بودن اطلاعات ارایه شده گلکسی به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع یا به حالت تعلیق در آورد. همچنین گلکسی به صلاح دید خود این امکان را دارید از یک کاربر درخواست تایید هویت نماید و کاربر موظف به ارسال تصویر برابر اصل مدارک و هویتی و تایید محل سکونت خود می باشد. در غیر این صورت تا زمان تایید هویت سرویس کاربر به صورت تعلیق در می اید. در صورتی که گلکسی هنگام تکمیل فرایند خرید جهت تسریع در امور اقدام به دریافت و کنترل مدارک و اطلاعات کاربر ننماید پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای شرکت محفوظ بوده  و با عدم ارائه به موقع مدارک توسط کاربر، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و عواقب اطلاعات ناصیح مستقیما بر عهده خریدار می باشد و شرکت مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضا خریداران و نمایندگان آنها ندارد.

مالکیت سایت
گلکسی تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد ، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت ، محرز و مشخص شده باشد بنابر این در صورتی که مشتری برای خرید سایت ، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت نماید ، گلکسی مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده.

ثبت و تمدید دامین
با توجه به اینکه گلکسی ثبت و یا تمدید دامین را به صورت واسط انجام می دهد. عدم پذیرش ثبت یا تمدید توسط ثبت کننده بین المللی یا آی آر به هر دلیلی، مسئولیتی را متوجه گلکسی نخواهد کرد.

اختلافات بر سر مالکیت
در صورت اختلاف بر سر مالکیت سایت، رفع هر گونه اختلافات میان طرفین، خارج از محدوده خدمات و حوزه اختیارات این شرکت می باشد و هر یک از طرفین دعوی می بایست درخواست خود را از مراجع ذی صلاح اعم از پلیس فتا و یا سایر مراجع قضایی دنبال نمایند. مشترک موافقت می نماید در این حالت، گلکسی می تواند تا زمان تعیین شدن حکم مراجع قضایی به صلاحدید خود و با توجه به اطلاعات دریافتی از طرفین مثل رسید پرداخت، قرارداد بین طرفین و … وب سایت را به هر کدام از طرفین تحویل دهد و یا اینکه موقت دسترسی به مدیریت سایت را قطع نماید.

امنیت حساب
مشترک متعهد میگردد محرمانه بودن رمز عبور و اطلاعات حساب های خود در گلکسی را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که به وسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک می باشد و چنانچه استفاده غیر مجاز صورت گیرد کاربر باید سریعا به گلکسی اطلاع دهد. بدیهی است که گلکسی هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه ضرر به دلیل استفاده فرد دیگر از رمز عبور یا اطلاعات حساب شما را نمی پذیرد. کاربر به دلایل امنیتی باید از رمز عبور ساده استفاده ننماید و رمز خود را در جای امن نگهداری نماید.

وضعیت اضطرای
گلکسی هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم اجرای تهدات خود در هنگام مواردی که خارج از کنترل گلکسی است ندارد مانند بلایای طبیعی، جنگ، آشوب اجتماعی، تحریم، اعتصاب، محدودیت های دولتی و … را ندارد. با این حال در هنگام بروز چنین مشکلاتی شرکت تمام تلاش خود را انجام می دهد که وقفه یا مشکلی برای سرویس مشترک به وجود نیاید.

تمدید سرویس مشترک
تاریخ تمدید یک سرویس بعد از اتمام مدت اشتراک خریداری شده توسط کاربر است و گلکسی هیچ مسئولیتی در قابل نگهداری و یا ارائه اطلاعات کاربر پس از اتمام سرویس کاربر را نخواهد داشت. همچنین گلکسی از تمامی راه های ممکن تلاش می کند به کاربر جهت تمدید سرویس اطلاع رسانی نماید و در صورتی که کاربر به هر دلیلی اطلاعیه ای از سمت گلکسی دریافت ننماید هیچ مسئولیتی با گلکسی نیست.

ایمیل تبلیغاتی و گروهی
ارسال ایمیل انبوه از طریق سرور های گلکسی ممنوع است. ارسال ایمیل تبلیغاتی حتی برای یک‌بار هم ممنوع است. ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی، صرف نظر از باری که بر روی میل سرور ایجاد می‌کند ممنوع می‌باشد. همچنین هر وب سایت نمی‌تواند بیش از دویست ایمیل در روز ارسال کند و این ایمیل‌ها به هیچ عنوان نباید شامل ایمیل‌های تبلیغاتی باشد. سرویس متخلف بلافاصله قطع خواهد شد.

مصرف منابع سرور
هر سایت حداکثر مجاز به استفاده تا 5 درصد منابع سی پی یو و رم سرور را دارد. مواردی مانند استفاده از ربات های افزایش بازدید، تبلیغات پاپ آپ باعث ورود تعداد درخواست بالا در یک لحظه می شوند و در نتیجه باعث استفاده بیش از حد از منابع سرور می شوند. در صورت مصرف بی از حد از منابع سرور، سه بار اول وب سایت به صورت موقت مسدود می شود و در صورت تکرار دسترسی به سایت برای همیشه مسدود خواهد شد.

تغییر در قیمت
گلکسی هر زمان مجاز می باشد به هر دلیلی اقدام به تغییر در قیمت خدمات خود نماید و تغییر قیمت در صورت حساب دوره های بعدی مشتری اعمال خواهد شد.

اقدام قانونی علیه گلکسی 
کاربر متعهد می شود چناچه شکایتی علیه گلکسی در حال اجرا یا ارسال دارد، قبل از اقامه دعوی ابتدا به صورت کتبی و از طریق ارسال یک نامه با امضاء کاربر به کپی کارت ملی از طریق پست سفارشی به دفتر مرکز گلکسی ، جهت اطلاع گلکسی ارسال نماید و گلکسی حداکثر 20 روز پس از دریافت نامه فرصت دارد تا تلاش کند مشکل کاربر را از طریق فنی یا غیر فنی حل نماید. قصور از جانب کاربر در مورد ارسال اطلاعیه به گلکسی به منزله نقض این توافقنامه بوده.

حریم شخصی و اطلاعات محرمانه
تمامی اطلاعات کاربران نزد گلکسی محفوظ می باشد و گلکسی متعهد می شود تحت هیچ شرایطی اطلاعات کاربران را به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ارائه نکند مگر با حکم مراجع قضایی. گلکسی تمام سعی خودش را برای حفظ اطلاعات کاربران انجام میدهد ولی در صورتی که این اطلاعات به هر طریقی مانند استراق سمع دزدیده شود، گلکسی هیچ مسئولیتی در رابطه با امنیت اطلاعات در سرور های خود را نمی پذیرد.

نسخه پشتیبانی داده ها
گلکسی در تمامی سرویس های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان از کل سرور به صورت دوره های هفتگی می نماید. این نسخه پشتیبان صرفا جهت عملیات داخلی گلکسی می باشد و ممکن است شامل اطلاعات یک کاربر خاص نباشد. کاربر می پذیرد مسئولیت نگهداری از اطلاعات بر عهده خودش می باشند. در صورت بروز هر مشکلی گلکسی تمام سعی خود را انجام می دهد تا اطلاعات کاربر را برگرداند و در صورتی که به هر دلیل امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از نسخه های پشتیبان گلکسی وجود نداشته باشد هیچ مسئولیتی متوجه گلکسی نخواهد بود.

نشر اکاذیب و ایجاد مزاحمت برای گلکسی 
در صورت هرگونه اقدام که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم باعث لطمه مالی و غیر مالی (اعتبار، شهرت و …) به گلکسی شود یا ایجاد مزاحمت گلکسی و زیر مجموعه ان مانند کارمندان، وب سایت و … یا هر گونه توهین به گلکسی ، کارمندان و … به هر نحوی سرویس کاربر سریعا بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و گلکسی فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. در صورتی که کاربر به صورت مستقیم و غیر مستقیم خسارت مالی و غیر مالی به گلکسی وارد گرداند، کاربر مسئول جبران آن خواهد بود.

مالکیت معنوی
کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی گلکسی می باشد. کاربر موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی شود.

حداقل سن
کلیه کاربران وبزی می بایست حداقل 18 سال تمام داشته باشند و در صورتی که برای افراد زیر 18 سال سرویس توسط قیم قانونی وی تهیه شود، وی قانونا مسئول رعایت قوانین و شرایط گلکسی می باشد.

لغو سرویس
اکثر سرویس های گلکسی شامل استفاده رایگان قبل از خرید برای اطمینان کاربر از کیفیت سرویس و خدمات دریافتی می باشد. بدیهی می باشد در صورتی که کاربر به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت، عدم بر اورده شدن نیازش، عدم آگاهی قبل از خرید، اشتباه در خرید یا هر دلیل دیگر اقدام به لغو سرویس خود نماید هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد.

تغییرات آینده این توافقنامه
کلیه کاربران موظف به رعایت تمامی قوانین این توافقنامه می باشند. با این حال این قوانین کامل و جامع نبوده و گلکسی این حق را دارد هر زمانی یکی از بندهای این توافق را حذف یا تغییر نماید یا اینکه بند جدید اضافه نماید. خریدار موظف هست همواره این قوانین و شرایط را مطالعه نمونه و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از قوانین تغییر یافته باعث رفع مسئولیت کاربر نخواهد بود. خریدار اعلام می دارد با تمامی تغییراتی که در آینده در این توافقنامه ممکن است اعمال شود از ابتدا موافقت می نماید.

مطالعه این توافقنامه
مطالعه دقیق و کامل این توافقنامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربر گلکسی الزامی است. این توافقنامه در محل سفارش در سایت گلکسی قرار داده شده است و کلیه کاربران پیش از هرگونه پرداخت وجهی این توافقنامه را باید تایید کنند و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این موافقت نامه پذیرفته نمی باشد.