صفحه نخست ˂ وبلاگ ˂ مجله ˂ چرا برندسازی مهمتر از سئو است؟

چرا برندسازی مهمتر از سئو است؟

در عصر امروز سئو بسیار مورد توجه قرار گرفته است، به طوری که افرادی که حتی نمی دانند چگونه کار می کند می دانند که برای سایتشان ضروری است. این درمان جادویی عصر دیجیتال است که با استفاده زیاد، کسب و کارها را به ستاره تبدیل می کند. مسئله این است که اصلاً این چیزی نیست که شرکت ها باید روی آن تمرکز کنند. چیزی بسیار قدرتمندتر از آن وجود...
حدود زمان مطالعه 5 دقیقه

چرا برندسازی مهمتر از سئو است؟

در عصر امروز سئو بسیار مورد توجه قرار گرفته است، به طوری که افرادی که حتی نمی دانند چگونه کار می کند می دانند که برای سایتشان ضروری است. این درمان جادویی عصر دیجیتال است که با استفاده زیاد، کسب و کارها را به ستاره تبدیل می کند. مسئله این است که اصلاً این چیزی نیست که شرکت ها باید روی آن تمرکز کنند. چیزی بسیار قدرتمندتر از آن وجود دارد: برند شما. پنج دقیقه از وقت خود را به من بدهید و دلیل آن را توضیح خواهم داد.

موتورهای جستجو می خواهند کاربر را خوشحال کنند

گوگل و سایر موتورهای جستجو همیشه یک ماموریت را در سر داشته اند. آنها می خواهند نتایجی را ارائه دهند که کاربر انتظار دارد ببیند. در طول سال‌ها، آنها سیگنال‌هایی را که برای تشخیص بیشتر خواسته‌های کاربر استفاده می‌کنند تغییر داده‌اند، اما فلسفه اصلی یکسان است.

بازی کردن با کلمات کلیدی کار نمی کند

در اوایل، مردم متوجه شدند که گوگل به دنبال کلمات کلیدی در وب سایت ها است. وب مسترها متوجه شدند و شروع به پرتاب کلمات کلیدی به همه صفحات کردند، تا جایی که متن آنها را با رنگ صفحه مطابقت دادند تا مردم نبینند که کلمات خاصی دهها بار در پایین صفحات نوشته شده است. سرانجام، گوگل در این مورد عاقلانه عمل کرد، دستورالعمل‌های خود را تغییر داد و الگوریتم جدیدی را ارائه کرد که به اصطلاح «کلمه کلیدی پر کردن» را شناسایی کرد و شروع به پاداش دادن به سایت‌هایی کرد که از این تکنیک استفاده نمی‌کردند و به آنها رتبه موتور جستجوی بهتری داد.

سپس، افرادی که متوجه شدند گوگل لینک‌های یک سایت را در نظر می گیرد، بنابراین بازاریابان شروع به تلاش کردند تا لینکهای خود را از هر وب‌سایتی که می‌توان تصور کرد، دریافت کنند. گوگل نیز به این موضوع پی برد و شروع به پاداش رتبه صفحه اول فقط به سایت هایی با لینک در سایت های معتبر یا با کیفیت کرد. لیست ادامه دارد. هر بار که شرکت‌ها سعی می‌کنند سیستم را بازی دهند، گوگل راهی برای شناسایی آن پیدا می‌کند و به سایت‌هایی که در آن لحظه بهترین انتخاب برای نمایش به آن کاربر را می دهند، پاداش می‌دهد.

سئوی سنتی همیشه هم کار نمی کند

هنگامی که قلمرو “کلاه سیاه” یا تکنیک های مشکوک سئو را ترک کردید، وارد قلمرو تکنیک های سئو “کلاه سفید” می شوید. اینها بهترین شیوه‌های صادقانه و اخلاقی هستند که کسب‌وکارها برای رتبه‌بندی سایت‌های خود استفاده می‌کنند، مانند گنجاندن کلمات کلیدی به طور طبیعی در محتوا، مشارکت محتوا در وب‌سایت‌های باکیفیت یا شبکه‌سازی برای بازگرداندن پیوندهای محکم، و ساختن وب‌سایتی که واقعاً با بازدیدکنندگان مواجه شود. نیاز داشتن. مشکل اینجاست که امروزه همه این کار را انجام می دهند. به همین دلیل برای دستیابی به رتبه های بالا پول و زمان بیشتری نیاز است. علاوه بر این، برندهای بزرگ سال‌هاست که در این کار بوده‌اند، به این معنی که برای یک تازه وارد عملاً غیرممکن است که تنها با استفاده از تاکتیک‌های SEO به راحتی وارد فضا شود.

برندهای معتبر هر بار برنده می شوند

گوگل همچنان می‌خواهد به کاربر آنچه را که می‌خواهد بدهد. پس نباید به خاطر جلب رضایت گوگل و کسب رتبه کاری کرد. باید تلاش را برای ساختن برند با استفاده از استراتژی های اثبات شده گذاشت.

محصولات و خدمات عالی را توسعه دهید که نیازهای مشتری را برآورده کند.

مهم نیست در چه صنعتی هستید یا کسب و کار شما چه چیزی ارائه می دهد، مطمئن شوید که محصولات یا خدمات شما نیازهای برآورده نشده را برطرف کرده و مشتریان خود را خوشحال می کند.

برند خود را متمایز کنید

به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید استراتژی ای ایجاد کنید که شرکت شما را از سایر شرکت هایی که محصولات و خدمات مشابه ارائه می دهند متمایز کند. هنگامی که یک پیام منسجم داشتید، به آن پایبند باشید و آن را در هر جایی که کسب و کارتان وجود دارد به اشتراک بگذارید. با گذشت زمان، این برندسازی شما خواهد بود که نام شرکت شما را در خط مقدم ذهن نگه می دارد.

نتایج جستجوی مارک دار را هدف بگیرید

چه شرکت شما یک استارت آپ باشد و چه چندین سال است که کار می کند، کلمات کلیدی مارک دار و جستجوهای مارک دار مهم هستند. اگرچه ممکن است ساده به نظر برسد، اما کسب رتبه برتر برای نام تجاری خود همیشه کار آسانی نیست. جستجوهای برند نشان دهنده هدف کاربر است، بنابراین وقتی جستجوی گوگل برای نام کسب و کار شما انجام می شود، مشتری دقیقاً می داند که چه می خواهد. به همین دلیل مهم است که کسب و کار شما نامی به یاد ماندنی داشته باشد. Google My Business ابزاری رایگان است که می تواند به شما کمک کند رتبه کسب و کار خود را در جستجوی Google ببینید.

ارائه خدمات برتر

همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید: “هزینه نگه داشتن مشتری کمتر از یافتن مشتری جدید است.” تحقیقات نشان می‌دهد که جذب مشتری جدید 5 تا 25 برابر گران‌تر است، اما در عصر دیجیتال، خدمات ضعیف فقط برای یک مشتری هزینه نخواهد داشت. بررسی بدی که مشتری می گذارد به طور بالقوه می تواند صدها یا بیشتر برای شما هزینه داشته باشد. ارائه خدمات برتر را در اولویت قرار دهید.

ارزش را با ردپای دیجیتال خود ارائه دهید

درست است، افرادی که شرکت شما را با نام جستجو می کنند ممکن است از قبل بدانند که می خواهند با شما تجارت کنند، اما گزینه های زیادی دارند. چیزی که یک بازدیدکننده معمولی را به مشتری تبدیل می کند و آنها را وفادار نگه می دارد، رابطه ای است که شما ایجاد می کنید. وب سایت و کانال های شبکه های اجتماعی شما (لینکدین، فیس بوک، توییتر و اینستاگرام) می توانند بهترین «فروشندگان» شما باشند، اما به شرطی که ارزش واقعی را برای افرادی که با شرکت شما درگیر هستند، ارائه دهند.

اگر اصالت را ارائه کنید، بدون توجه به آن رتبه خواهید داشت

تا به حال، احتمالاً متوجه شده اید که چرا همه این موارد برای ایجاد یک شرکت قوی مهم است، اما دقیقاً چگونه به شما کمک می کند رتبه بهتری داشته باشید و مطبوعات آنلاین بیشتری داشته باشید؟

محصولات و خدمات عالی

هرچه محصولات یا خدمات شما بهتر باشند، احتمال بیشتری وجود دارد که مردم در مورد آنها صحبت کنند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. این منجر به ذکر نام تجاری شما به صورت آنلاین، لینک هایی به سایت شما و جستجوهای Google برای شرکت شما می شود – همه چیزهایی که Google برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه لیست هایی را هنگام اجرای یک عبارت جستجو به افراد نشان دهد، استفاده می کند.

مارک های برتر بیشتر جستجو می شوند

هنگامی که اخبار در مورد چیزی که ارائه می‌دهید پخش می‌شود، مردم شرکت شما را با نام می‌شناسند و به دلیل آشنایی بیشتر شما را به صورت آنلاین جستجو می‌کنند و ترافیک ارگانیک وب‌سایت شما را افزایش می‌دهند. این نشان دهنده محبوبیت گوگل است، که دوباره به موتور جستجو نشان می دهد که شخصی که به دنبال چیزی است که شما ارائه می دهید احتمالاً می خواهد پیشنهادات شما را ببیند.

نتایج خدمات برتر در بررسی ها

وقتی خدمات عالی ارائه می‌دهید و مردم نظرات و توصیه‌های تحسین برانگیزی را ارائه می‌کنند، به عنوان بازاریابی دهان به دهان عمل می‌کند. هیاهو و لینک های بازگشت به سایت شما به موتورهای جستجو می گوید که شما برندی دارید که مردم به آن اهمیت می دهند و می خواهند بدانند. بررسی‌های عالی همچنین زمانی که کسی در مورد تعامل با نام تجاری شما درگیر است یا خیر، این توافق را امضا می‌کند.

ارزش افراد را درگیر نگه می دارد

مردم برای فروش های مکرر برنمی گردند، اما اگر چیزی مفید یا تجربه خوشایند به آنها بدهید، باز خواهند گشت. بیشتر اوقات، این کار از طریق محتوا انجام می شود. پست های مفید و آموزشی وبلاگ، نکاتی که از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود، ویدیوهای آموزنده و غیره. گوگل تمام این تعاملات کوچک را می گیرد و با دادن رتبه بهتر به سایت ها پاداش می دهد.

آیا برای ایجاد یک برند بهتر و تقویت سئو آماده هستید؟

ما به عنوان یک مشاور با سابقه کار در تجارت و بازاریابی و همچنین تجربه کار با برخی از بزرگترین برندهای جهان، می توانم به شما کمک کنیم تا یک شرکت پر رونق را نیز رشد دهید. برای بحث در مورد نیازهای خود با ما تماس بگیرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *